10,61

Fizyczna praca w Holandii w supermarkecie od zaraz, Amsterdam 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 9.01.2017
  • Długość umowy: do 1,5 roku
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 03:19

Od zaraz potrzebne osoby do fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru w supermarkecie z Amsterdamu. Zatrudnienie już od stycznia 2017.

Osoby do wykładania towaru na półkach w supermarketach.
MERCHANDISER
Miejsce pracy: okolice Amsterdamu
Region: Holandia
Opis stanowiska:
• wykładanie towarów na półkach zgodnie z etykietką umieszczoną przy polce;
• przecenianie towarów, poprzez naklejanie odpowiednich naklejek;
• dbanie o porządek na półkach (odkładanie produktów na właściwe miejsce, mocowanie poluzowanych przegródek, poprawianie cen, zbieranie pustych kartonów, folii);
• dbanie o porządek na magazynie i chłodni (sortowanie pustych, separacja opakowań foliowych od kartonów i deponowanie ich);
Wymagania:
• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub holenderskiego;
• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane;
• dobrej organizacji czasu pracy oraz zdolności pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku;
• gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy;
• zaświadczenie o niekaralności;
Oferujemy:
• przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;
• atrakcyjne zarobki -10,61 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego
• pracę na długi okres czasu;
• możliwość awansu na wyższe stanowisko team leadera;
• praca w sklepach dziennych i/lub nocnych + weekendy, praca po 6-8 godz. dziennie;
• zakwaterowanie;
• ubezpieczenie;
• transport do/z pracy;
• opiekę polskiego koordynatora;
• dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;
Prosimy o aplikowanie przez link: lub wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl
Informacje pod tel: +48 505 698 268

ID ogłoszenia: 925586b5e043a97e

2 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii w supermarkecie od zaraz, Amsterdam 2017”

  1. Jestem zainteresowany praca w hipermarkecie w amsterdamie. Pracowalem juz na magazynie w Albert Hajnie.

  2. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miast Amsterdam lub Zandvoort Holandia od zaraz.Znam 6 języków obcych.Mam wykształcenie policealne.Jestem kreatywna odpowiedzialna punktualna samodzielna ambitną bardzo pracowita młodą osobą która szuka zatrudnienia na terenie miast Amsterdam lub Zandvoort Holandia od zaraz.Dobrze się uczę z nauk ścisłych.Chce wejść na uczelnie i do pracy jeszcze w tym roku.Gotowość do wyjazdu od zaraz a najlepiej jak najszybciej.Wyjazd do obu miast na stałe.Mam doświadczenia w marketingu handlu zagranicznym muzyce kierowca sprzedaży czyli sprzedaży biletów i tym podobne pracowałam w tych zawodach przez 30 lat.Mój numer telefonu 797918823 lub 798436980.Chce wyjechać jak najszybciej.