do uzgodnienia

Holandia praca dla magazyniera przy zbieraniu zamówień od zaraz Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 03:29

Magazyn z Roosendaal prowadzi od zaraz nabór pracowników na stanowisko: magazynier – komisjoner. Oferta pracy w Holandii z językiem angielskim przy komisjonowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Roosendaal

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w dziale logistyki przy zbieraniu zamówień.
  • Pracownik będzie komisjonował towar, wyszukiwał na półkach.
  • Praca z użyciem systemu słuchawkowego lub z listą.
  • Do zadań należeć będzie paletowanie towaru

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy na samochody osobowe
  • doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość, efektywność, punktualność, zaangażowanie
  • mile widziane zgłoszenia od osób młodych

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • dojazdy do pracy
  • opłacone ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Pracownik logistyki – zbieranie zamówień” na poniżej podany adres:
rekrutacja@iflexs.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-logistyki-zbieranie-zamowien-id265330.html

ID ogłoszenia: 29054cad61964375