do ustalenia

Holandia praca fizyczna bez znajomości języka dla kobiet od zaraz sortowanie odzieży

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 13 maja 2015 01:02

Oferujemy od zaraz zatrudnienie dla kobiet przy sortowaniu ubrań. Praca w Holandii dla pracownika fizycznego bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się sortowaniem ubrań. Zadania wykonywane są według określonych zasad ustalanych przez firmę.

Wymagania:
– szybkie, ale i dokładne wykonywanie zadań
– bez problemów ze zdrowiem
– sprawne dłonie, spostrzegawczość
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność
– chęć pracy za granicą do końca roku 2015
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach holenderskich
– dobre wynagrodzenie
– pracę na pełny etat
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– miejsce do zamieszkania
– przejazdy do miejsca pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/odziez-tekstylia-sort-id285069.html

ID ogłoszenia: 37555271daac59f

2 komentarze na “Holandia praca fizyczna bez znajomości języka dla kobiet od zaraz sortowanie odzieży”

  1. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;
    0657456945

  2. witam odrazu podejme sie pracy
    mam doświadczenie pakowanie o sortowanie warzyw
    praca we włoszech sortowanie owocówitp
    jestem do dyspozycji
    517-733-282