14-16

Holandia praca jako spawacz MIG, MAG 135/136 w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven, Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Dłuższa współpraca
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 22:02

Obecnie poszukiwani wykwalifikowani spawacze do legalnej pracy w Holandii dla spawaczy MIG, MAG 135 / 136. Zatrudnienie w firmie z Eindhoven lub Amsterdamu.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko SPAWACZ w okolicach Eindhoven i Amsterdamu.

Obowiązki:

Określenie odpowiedniego sprzętu spawalniczego lub metody w oparciu o wymagania;
Przygotowanie elementów do spawania wg. specyfikacji (np. Cięcie materiału za pomocą zasilanych pił w celu dopasowania materiałów);
Obsługa szlifierek, suwmiarek etc.;
Spawanie manualne i półautomatyczne elementów w różnych pozycjach (pionowej, poziomej lub nad głową);
Drobne prace spawalnicze
Kontrola powierzchni i struktury spawów

Wymagania:

Udokumentowane doświadczenie na w.w. stanowisku metodą 135/136 lub TIG 141;
Doświadczenie w posługiwaniu się elektronarzędziami/ narzędziami manualnymi, (piły, suwmiarki etc);
Umiejętność czytania rysunków tecchnicznych;
Certyfikat spawalniczy AWS
( W przypadku braku certyfikatu, możliwość uzyskania zaświadczenia na wybraną metodą (koszt €100))

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę, zgrany zespół;
Konkurencyjne wynagrodzenie €14/h – €16/h , wypłacane tygodniowo
możliwość nadgodzin , premii i bonusów;
Zakwaterowanie, transport do pracy;
Legalną umowę opartą na holenderskich warunkach;
Możliwość długofalowej współpracy;
Organizujemy szkolenia VCA ( płatne €200);
Praca w okolicach Eindhoven i Amsterdamu

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przesyłanie swojego CV w j. polskim, angielskim na adres: zuza@dailytalents.nl

ID ogłoszenia: 3815a0463b98c390