do uzgodnienia

Holandia praca na magazynie w hurtowni bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2014 00:24

Hurtownia spożywcza z Amsterdamu poszukuje pracowników fizycznych na magazyn. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego przy zbieraniu zamówień, pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Amsterdam

Zarobki: do uzgodnienia (ok 9 euro brutto/h)

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w magazynie hurtowni spożywczej.
  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie oraz metkowanie rzeczy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra kondycja,
  • zręczność
  • pracowitość
  • szacunek do pracy, obowiązkowość, punktualność
  • niezawodność
  • dobre zorganizowanie czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość wyjazdu przynajmniej na 3 miesiące

Oferujemy:

  • 3 miesięczna umowa z Agencją pracy z możliwością prolongaty u holenderskiego pracodawcy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • przez 3 miesiące zapewnione płatne zakwaterowanie na koszt pracownika ok 75 euro tygodniowo
  • ubezpieczenie organizuje Agencja na koszt pracownika, tygodniowo jest to ok 18,5 euro
  • możliwość zatrudnienia dla par lub grup

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości na poniżej podany adres:

  • ogloszenie@wygaslo

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 97653e347251b7e0

1 odpowiedź na “Holandia praca na magazynie w hurtowni bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam od zaraz.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Znam 4 języki obce. Mam wyksztalcenie policealne.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Jestem dobrą uczennica z nauk ścisłych.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta muzyce i handlu pracowałam w tych zawodach przez 25 lat.Wyjazd na stałe.Chce się dostosować i nauczyć się prawa państwa Holandii.Muj numer telefonu 797918823.
    Z poważaniem
    Marta Wrona