do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz bez języka na magazynie w Tilburgu pakowanie zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 23:37

Oferta pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka na magazynie przy pakowaniu i zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Tilburgu z możliwością zakwaterowania płatnego.

Stanowisko: magazynier.
Lokalizacja: Holandia, Tilburg.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień ze skanerem;
  • pakowanie różnego rodzaju towarów do pudełek;
  • inne prace zlecone przez kierownictwo.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • szybkość i zręczność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • motywacja do pracy;
  • dokładne wypełnianie obowiązków;
  • zdolność działania według procedur.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie uzależnione od wieku;
  • pracę w renomowanej firmie;
  • dojazd z miejsca zamieszkania do zakładu pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie płatne;
  • ubezpieczenie płatne;
  • odprowadzanie składek.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres link2europe.2199068@es-candidate.com zawierającej CV.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-holandia-id335551.html

ID ogłoszenia: 5855696c2a71e271

2 komentarze na “Holandia praca od zaraz bez języka na magazynie w Tilburgu pakowanie zbieranie zamówień”

  1. Witam, jestem zainteresowany ta oferta pracy. Mam duze doswiadczenie na magazynie logistycznym. Przebywam w Holandii i jestem dostepny od zaraz. Prosze o kontakt telefoniczny 0622558887

  2. SŁAWOMIR TYDA na 14 marca 2016 @ 18:42

    Witam jestem zainteresowany pracą jako operator wózka widłowego oraz wysokiego składowania posiadam uprawnienia z góry dziękuje.