10-15 brutto/h

Holandia praca pakowanie mięsa bez stawki wiekowej od zaraz, Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 listopada 2022 00:32

Dla pakowaczy w rejonie Wijchen oferta pracy w Holandii ze znajomością języka przy pakowaniu mięsa na linii produkcyjnej. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem.

Miejsce pracy: Holandia- Wijchen, Soest, Ommel, Blokker
Zakład w Zoetermeer – wymagana znajomość języka angielskiego
– wysoka stawka
Wymagania:
• – praca na dłuższy okres czasu
• – mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
• – doświadczenie na podobnym stanowisku
Opis stanowiska:
• – pakowanie na tacki
• – zbieranie zamówień
• – praca na linii produkcyjnej
• – kontrola jakości
• – trybowanie udek
• – wieszanie kur
Pracodawca oferuje:
• – wypłaty w systemie tygodniowym, pierwsza po przepracowanych 2 tygodniach
• – możliwość pobierania zaliczek
• – zakwaterowanie w hotelu, wspólne pokoje dwuosobowe
• – Internet w każdym mieszkaniu
• – opieka zdrowotna
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta- zadzwoń:
+48 570 670 866
Izabela +48 570 901 913 dostępna od 8:00 do 16:00
Kamila: tel: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00
Dominika tel: +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00
Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 5936374e9148f30d