1,700.00

Holandia praca pakowanie owoców i warzyw także dla par Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: czasowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 października 2015 21:46

Firma z Venlo poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii przy pakowaniu owoców i warzyw. Oferta z podstawową znajomością języka również dla par.

Opis stanowiska: pakowanie owoców i warzyw, sortowanie, ważenie
Wymagania: mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy: Opiekę polskiego rezydenta, pracę w renomowanej firmie, możliwość skorzystania z zaproponowanego zakwaterowania
Praca w okolicach Venlo

Adres firmy: Jupiter Polska
Łubniany ul. Kolanowska 27
46-024
Kontakt:
waldemar.mirecki@wp.pl
Waldemar Mirecki
Tel., 798 388 784, 666 926 329, +48 77 421 59 90

ID ogłoszenia: 44656164cf608c1f

7 komentarzy na “Holandia praca pakowanie owoców i warzyw także dla par Venlo”

  1. witam jestem zainterwsowany oferta. Mieszkam w horst posiadam nr sofi. Moge zaczac nawet jutro prosze o kontakt email

  2. Para 40 latkow- jestesmy powaznie zainteresowani praca w holandii.Posiadamy nr so- fi, oraz komunikatywna znajomosc angielskiego i niemieckiego.Solidni i zmotywowani.Prosimy o wiecej informacji.Interesuja nas tylko powazne i uczciwe oferty pracy.Wieslawa i Dariusz

  3. Witam. Obydwoje z narzeczonym chcemy u was pracować, nie boimy się wyznań, ze wszystkim daje,y sobie rade, Szybko i sumiennie wykonujemy swoją prace, zawsze punktualni i dokładnie.
    Oby dwoje trochę języka angielskiego znamy.
    Bardzo zależy nam na tej pracy.
    Jesteśmy w stanie nawet na drugi dzień zacząć pracę.

    Proszę o kontakt +48 538 536 641

  4. Witam jestesmy para I chcielibysmy u pasta pracowac morzemy zaczac odzaras Posiadamy nr sofi Zalerzy nam na tej pracy Prosimy o kontakt pod tym numerem 791754258

  5. Witam jestesmy zainteresowani pracą z moim chłopakiem, w pelni dyspozycyjni, mołodzi i zaradni. Prosze o kontakt pod numerem telefonu +48669119391. Dziekuje

  6. Witam. Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Oby dwoje posiadamy nr Sofi prosimy o więcej informacji pod numerem telefonu 726-729-116. Gotowi do wyjazdu w każdej chwili.

  7. witamy serdecznie . jestesmy para ktora jest bardzo zaineresowana panstwa oferta pracy . czekamy na dalsze wiadomosci od panstwa . z gory dziekujemy .