12,28 € brutto/h

Holandia praca sezonowa bez języka przy zbiorach pomidorów od zaraz Someren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren
  • Długość umowy: min. kilka miesięcy
  • Opublikowany: 24 lutego 2022 20:07

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie w Someren dla Polaków od zaraz przy zbiorach pomidorów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 12,28 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie dbanie o pomidory, czyli obrywanie liści i pędów oraz klipsowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakośći;
  • zbieranie pomidorów;
  • obsługiwanie wózków szklarniowych – praca na wysokości (maksymalnie 3,5 metra);
  • wykonywanie zadań porządkowych w szklarni.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • dopłatę 350 PLN do transportu do Holandii;
    • możliwość wypracowania nadgodzin, które są dodatkowo płatne, a także w soboty, niedziele i święta;
    • legalne zatrudnienie;
    • umowę o pracę tymczasową;
    • pomoc w zorganizowaniu transportu;
    • zakwaterowanie;
    • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
    • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • program poleceń – 200 PLN za każdą poleconą osobę do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-na-szklarni-zbior-pomidorow/

ID ogłoszenia: 33561f82f1f5d33a