7.80

Holandia praca sezonowa przy zbiorach owoców jabłek bez języka w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 26 lipca 2014 02:57

Sadownik z Venlo zatrudni pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach owoców jabłek i gruszek bez znajomości języka holenderskiego. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Venlo
Zarobki: 7,80 brutto

Zadania:
Prosta praca w sadzie owocowym polegająca na ręcznym zbieraniu owoców z drzewek oraz tzw „spadów” przeznaczonych do przetwórstwa.

Wymagania:
– dobry stan zdrowia
– siła fizyczna
– język angielski komunikatywnie
– doświadczanie mile widziane, ale nie konieczne
– własne auto będzie atutem

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę sezonową na okres sierpień-wrzesień
– terminowe wypłaty
– dobre warunki zakwaterowania w domu (koszt od osoby to 150 euro miesięcznie)
– organizujemy transport z Polski do Holandii (bezpłatnie)

Zgłoszenia prosimy wysłać na podany email:

[ogłoszenie @ nieaktualne]

ID ogłoszenia: 66353d2fb7be8584

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Holandia praca sezonowa przy zbiorach owoców jabłek bez języka w Venlo”

  1. praca bez jezyka na 31 sierpnia 2014 @ 19:16

    4 osobowa grupa

  2. praca bez jezyka na 31 sierpnia 2014 @ 19:17

  3. Jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy.
    nasze nr tel. 570836387
    537801837

  4. kamil.osak na 7 lipca 2015 @ 10:18

    Gotowy na wyjazd do podjecia pracy

  5. jestem zajnteresowana pracowalam za granica przy szparagach

  6. Bartłomiej na 20 lipca 2017 @ 13:16

    Para gotowa do wyjazdu od zaraz. Doświadczenie przy zbiorach. Angielski na poziomie średnio-zaawansowanym. Prawo jazdy kategorii B.
    Telefon kontaktowy: +48881297457

  7. Wojciech na 1 maja 2018 @ 18:00

    jestem gotowy podjąć tą prace