8-10 euro

Holandia praca sezonowa w szklarni zbiór owoców i warzyw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: cały kraj
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 21:37

Atrakcyjna sezonowa propozycja podjęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie przy zbiorach owoców oraz warzyw w szklarniach na terenie całego kraju. Pracodawca oczekuje podstawowej znajomości języka.

OPIS STANOWISKA:

Wszelkie prace związane ze zbiorem warzyw i owoców ( pakowanie, sortowanie), oraz ich pielęgnacją (nawadnianie, obrywanie liści, ocieplanie roślin, sadzenie ich, etc).

WYMAGAMY:

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań, doświadczenie mile widziane (aczkolwiek nie stanowi warunku koniecznego).
Ponadto na korzyść kandydata przemawiać będzie znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, lub holenderski (minimum w stopniu podstawowym).

OFERUJEMY:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, oraz listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 3045694fe6fa7566

Brak tagów

2 komentarze na “Holandia praca sezonowa w szklarni zbiór owoców i warzyw”

  1. Witam jestem zainteresowany współpracą pracowałem przy zbiorach truskawek oraz szparagów proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 690934056

  2. Witam,

    proszę o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych pod adres

    Pozdrawiam,

    M. Dąbrowska