stawki wiekowe

Holandia praca w piekarni na produkcji bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: do grudnia 2014 roku
  • Opublikowany: 18 września 2014 01:34

Piekarnia z Amsterdamu posiada wolne stanowiska „skoczka” na produkcję spożywczą. Praca w Holandii od zaraz dla pakowaczy bez znajomość języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– praca na produkcji piekarniczo- cukierniczej
– przygotowywanie produktów
– dbanie o płynność produkcyjną
– pakowanie produktów spożywczych
– kontrolowanie jakości wyrobów
– zgłaszanie przełożonym o wszystkich powstałych błędach
– utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
– język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
– dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
– wyjazd od zaraz
– osoby w pełni zdrowe
– energiczność, zapał do pracy, pozytywne nastawienie
– od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności i zaradności

Oferujemy:
– stawki wiekowe w wysokości około 8.48 euro/h brutto
– zapewniamy codzienny dojazd do pracy
– oferujemy miejsce zamieszkania
– podpisanie umowy tymczasowej
– zatrudnienie od zaraz do grudnia
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– da chętnych możliwość zorganizowania wyjazdu z Polski do Holandii

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim i dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: napraca@solidservice.pl w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lk48/

ID ogłoszenia: 428541a104583dc8

1 odpowiedź na “Holandia praca w piekarni na produkcji bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Mam wyksztalcenie policealne.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Znam 4 języki obce.Jestem dobrą uczennica z nauk ścisłych.Wyjazd na stałe.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta muzyce i handlu pracowałam przez 25 lat w tych zawodach.Chce się dostosować i nauczyć się prawa państwa Holandii Muj numer telefonu 797918823.
    Z poważaniem
    Marta Wrona