12,06 euro/h brutto

Holandia praca w Tilburgu magazyn zbieranie zamówień bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 13 września 2015 16:24

Od zaraz szukamy magazynierów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów. Oferta z Tilburga na magazynie bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: 12,06 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy zbierać zamówienia za pomocą systemy słuchawkowego (pick by voice)
– kompletowanie zamówień ich pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
– załadunek paczek na samochód dostawczy
– rozładunek dostaw
– porządkowanie magazynu
– konieczne jest obsługiwanie wózków ręcznych EPT
– praca odbywa się również w chłodni

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie jak i piśmie
– samodzielność wykonywania zadań
– możliwość pracowania w różnych godzinach
– posiadanie doświadczenia w podobnych pracach będzie atutem
– chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
– szybkość uczenia się
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– możliwość skorzystania z pomocy polskiego opiekuna
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: Sajkiewicz@covebo.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli umożliwiającej przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-243gi1/

ID ogłoszenia: 71555f5751be8683