350 euro/tyg

Magazynier praca w Holandii od zaraz z językiem angielskim, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 19.08
  • Długość umowy: ---
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2019 23:27

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz propozycja legalnej pracy w Niemczech na magazynie w rejonie Rotterdamu. Oferta z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : kontakt z klientem, organizowaniem dostaw za pośrednictwem firm spedycyjnych i kurierskich, przyjęcia towarów, wydawanie towarów, wprowadzanie danych do komputera, dbanie o porządek w magazynie.

Wymagania
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
• Posiadanie własnego samochodu
• Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, uprawnienia na wózki widłowe
• Umiejętność planowania
• Zajomość obsługi komputera

Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w trybie oddelegowania,
• wynagrodzenie 350 EUR tyg/ 40h pracy
• bezpłatne ubezpieczenie podróżne
• bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 2-os
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy również o zamieszczanie poniższej klauzuli, bez której dokumenty nie będą przez nas rozpatrywane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID ogłoszenia: 4935d48339de692d