1800-2300

Mechanik samochodowy do pracy w Holandii od zaraz, Naaldwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Naaldwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 00:04

Agencja zatrudnienia dla klienta z Naaldwijk poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodowych do podjęcia pracy w Holandii przy naprawie pojazdów klientów.

Agencja pośrednictwa pracy Honest Jobs sp. z o.o. (nr cert.20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w Holandii.
Mechanik samochodowy !
Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną diagnozę usterek, naprawę mechaniczną oraz elektryczną w samochodach osobowych.
Przestrzeganie prawidłowej technologii napraw producentów pojazdów.
Przeprowadzanie przeglądów i diagnoz pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.
Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska.
Dbałość o ład i porządek.
Wymagania:
 minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika/elektromechanika samochodowego
 bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki oraz elektryki samochodowej
 diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych w nowoczesnych autach osobowych
 umiejętność diagnozy przy wykorzystaniu testerów
 systematyczność i dobra organizacja pracy
 prawo jazdy kat. B
 zdolność samokształcenia
 umiejętność pracy w zespole
 znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem
W zamian oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników
• Wynagrodzenie na poziomie 1800€-2300€ netto miesięcznie( uzależnione od indywidualnych wyników)
• Niezbędne narzędzia
• Możliwość zakwaterowania na mieszkaniu służbowym
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem i ubezpieczeniem

agnieszka@honestjobs.pl

ID ogłoszenia: 94062d020ad4028d