0

Monter rusztowań Holandia praca od zaraz na budowie 2019 Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.07
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 23:54

W rejonie Maastricht od zaraz i bez znajomości języka do podjęcia ciekawa praca w Holandii 2019 na budowie w charakterze montera rusztowań. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Monter rusztowań
Miejsce pracy: Belgia, Holandia
Różne projekty

Opis stanowiska:
· montaż i demontaż rusztowań przemysłowych
Wymagania:
· doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy na stanowisku Monter Rusztowań (zdobyte na obiektach przemysłowych, tj. rafineriach, elektrowniach, zakładach chemicznych, stoczniach)
· dyplom VCA/SCC
· wysoka sprawność fizyczna
· dokładność i sumienność
· brak nałogów
Mile widziane:
· uprawnienia montera rusztowań
· prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
· znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
Oferujemy:
· stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
· bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
· możliwość pracy na nadgodziny
· opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl

ID ogłoszenia: 2185d36be4e2b456