13,51 €/h

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji rowerów bez znajomości języka niderladzkiego, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: umowa tymczasowa
  • Opublikowany: 19 listopada 2019 00:08

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji rowerów. Zatrudnienie 2019 na montażu bez znajomości języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 13,51 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie składał rowery w całość, czyli montował koła, pedały, hamulce itp.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • sprawność manualna;
  • spostrzegawczość;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • zapewniony transport oraz zakwaterowanie;
  • pracę w systemie jednozmianowym od 07.30 do 16.00;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • mało formalności;
  • nowoczesny zakład, w którym jest dostęp do siłowni, kantyny ze smacznym jedzeniem;
  • rezerwę na poczet urlopu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii mogą kontaktować się telefonicznie: 510 004 146

źródło: www.olx.pl/oferta/produkcja-rowerow-super-stawka-godzinowa-CID4-IDC4ias.html

ID ogłoszenia: 2585dc029686a8c6