od 10,07 € brutto/h

Od zaraz dla par praca Holandia bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 października 2021 11:59

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Vlijmen dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: od 10,07 € brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji różnych kosmetyków;
  • pracownik będzie wykładał puste butelki na taśmę, etykietował je oraz dokręcał nakrętki;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań indywidualnych oraz zbiorczych;
  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych, magazynowych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność przestrzegania zasad, które panują w pracy;
  • chęć pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowo płatne nocki, nadgodziny i soboty;
  • przy oddelegowaniu do innych prac stawka nie będzie mniejsza niż 9,82 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 58615efd9b9d2bb