11,56 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka wykładanie towaru Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 14:10

Propozycja dobrze płatnej, fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru. Od zaraz chętnie zatrudnimy w sklepie z Amsterdamu osoby bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,56 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w supermarkecie będzie polegała na wykładaniu towaru w odpowiednie miejsca
  • zadaniem pracownika będzie sprawdzanie cen i terminów przydatności do spożycia oraz dbanie o estetyczny wygląd alejek sklepu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sortowaniem pudełek i kartonów

Wymagania:

  • preferowane są osoby powyżej 18 lat
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • otwartość i elastyczność
  • mile widziane prawo jazdy
  • dobre nastawienie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • legalną pracę na podstawie holenderskiej umowy
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • wsparcie konsultanta
  • zamieszkanie oraz transport lokalny
  • atrakcyjne dodatki za pracę w niedzielę oraz na zmiany
  • szansę na awans
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zwrot kosztów dojazdów w przypadku transportu własnym autem
  • dodatek wakacyjny

Aplikacja:

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 2315ac94b7065e76