do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez języka remonty i wykończenia 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:45

Dostępna od zaraz praca w Holandii na budowie z zakwaterowaniem. Zatrudnienie bez języka przy wykończeniach i remontach (malowanie, regipsy, tynkowanie, murowanie).

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy:: różne lokalizacje, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie malowanie powierzchni oraz montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • osoba zatrudnione będzie zajmowała się także murowaniem oraz tynkowaniem wewnątrz i na zewnątrz

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • mile widziane osoby z certyfikatem VCA

Oferujemy:

  • pracę na warunkach holenderskich ze świadczeniami socjalnymi oraz opiekę medyczną
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie bezpłatne
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz ich rodzin

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

krakow@silverhand.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-budowlany-murarz-malarz-regipsiarz-tynkarz-holandia-3951670.html

ID ogłoszenia: 7685a4ed1604f11b

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez języka remonty i wykończenia 2018”

  1. Od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie bez języka remonty i wykończenia 2018 na 15 stycznia 2018 @ 19:31

    dzień dobry interesuje mnie oferta pracy na budowie mam duże doświadczenie nr tel 797374947

  2. 797374947

  3. piotr Matalewski na 24 stycznia 2018 @ 14:57

    Witam jestem młody doswiadczony i od niedawna mieszkam w hoorn i szukam pracy 796479168