10,40 EUR/h brutto

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Dronten na produkcji soków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 00:49

Otwieramy rekrutację do pracy w Holandii od zaraz na produkcji soków. Zatrudnienie w okolicach Dronten bez znajomości języka niderlandzkiego i doświadczenia. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 10,40 EUR/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • etykietowanie butelek;
  • kontrola procesu produkcji;
  • pakowanie;
  • kontrola jakości;
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • nastawienie na cel;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • cotygodniowe wpłaty na konto;
  • stabilną i długoterminową pracę;
  • obsługę administracyjną przed wyjazdem;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dostęp do internetowego profilu pracownika z rozliczeniami;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • ubezpieczenie na czas umowy.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00.

Dane kontaktowe do biur:

Opole, ul. Kołłątaja 15/2, 77 460 90 77, opole@abpraca.pl.

Bydgoszcz, ul. Gdańska 63, 603 567 915, bydgoszcz@abpraca.pl.

Kielce, ul. Okrzei 32/9, 41 344 38 16, kielce@abpraca.pl.

Lublin, ul. Zesłańców Sybiru 2, 81 516 36 66, lublin@abpraca.pl

Można również aplikować poprzez link:

ID ogłoszenia: 4865bd73c9337f51