10,04 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii dla par bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Ravenstein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ravenstein
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 grudnia 2020 16:45

Pracodawca z Ravenstein szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla par przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ravenstein.

Wynagrodzenie: 10,04 € brutto na godz. + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował i rozpakowywał różne kosmetyki;
  • zadaniem będzie pakowanie kosmetyków zgodnie z wytycznymi klienta;
  • do obowiązków będzie należało także układanie gotowego już towaru na paletach oraz przygotowywanie go do wysłania.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpłatny transport do Holandii;
  • brak stawek wiekowych;
  • gwarancję godzin pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki zmianowe;
  • prace ciągłą z możliwością zmian;
  • 93,00 € na mc dodatku do wynagrodzenia Zorgtoeslag;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach niedaleko miejsca pracy;
  • transport do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie również dla par;
  • pomoc przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość asystowania podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-kosmetykow-ravenstein,oferta,7766194?s=bef0b378

ID ogłoszenia: 2225fbfdfa5e6ada

Linki sponsorowane