8,87 euro/h brutto

Od zaraz sezonowa praca Holandia przy zbiorach pieczarek bez języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 27 grudnia 2016 23:57

Poszukujemy osób do zatrudnienia od zaraz w Limburgii przy zbiorach pieczarek. Sezonowa praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie oraz sortowanie pieczarek

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach w Polsce lub poza granicami kraju
  • chęć do podjęcia zatrudnienia na sezon
  • możliwość przedłużenia współpracy oraz regularnych wyjazdów do Holandii na okres co najmniej 8 tygodni

Oferujemy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy na warunkach holenderskich
  • miejsce do zamieszkania w całorocznych domkach
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • konkurencyjne zarobki wypłacane w terminie
  • transport do pracy i z powrotem
  • opiekę koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie aplikacji z CV na adres e-mail:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-pieczarek-id434156.html

ID ogłoszenia: 4075862bd8d49ebf