do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka sortowanie odzieży Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:13

Sortowania odzieży z Rotterdamu szuka 5 pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii dla Polaków przy segregowaniu ubrań używanych.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie rozpakowywać towar i sortować ubrania według ustalonej przez firmę kategorii.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– doświadczenie przy sortowaniu ubrań będzie atutem
– możliwość zaplanowania wyjazdu na 6 miesięcy
– chęć pracowania po godzinach
– umiejętność szybkiego wykonywania zadań
– dobre zorganizowanie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową
– godne warunki płacowe
– oferujemy zakwaterowanie
– przejazdy do pracy
– zapewniamy ubezpieczenie
– opiekę koordynatorów
– łatwą pracę
– pracę bez znajomości języka holenderskiego
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/205647/0/1/

ID ogłoszenia: 3485513478f2c736

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka sortowanie odzieży Rotterdam”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą . Jestem w Holandii posiadam nr sofi , dowód osobisty i kartę bankową. Jestem na wiekówce. Proszę o kontakt na e-maila anita.kozdron@o2.pl

    • a,nita chciałem się dowiedzieć czy tam już pracujesz na sortowaniu,bo moja zona sonia ma tam pracować meszkać,jak tam jest czy dochodzi do podrywów,jakie tam sa warunki mieszkaniowe,lokalowe,czy to bardzo cięzka praca,jaka płaca na rękę.pozdrawia Andrzej,mój telefon 692103363,byłem przeciwny jej wyjazdowi,ale ma dwie siostry w hadze,a ona na hamca chciała zobaczyć jak tam wygląda to eldorado,

  2. Mikolaj i Pawel na 5 kwietnia 2015 @ 16:23

    Chetnie podejmiemy prace ,doświadczenie przy sortowaniu ,prawojazdy kat b ,znajomosc jezyka angielskiego , kont 004915166291308

  3. witam chętnie podejmę pracę jestem niedaleko roterdamu około 200 km mam numer sofi jestem stworzony do pracy fizycZnej proszę o kontakt biolko22@interia.pl

  4. Jestem zainteresowany ta praca mam nr sofi oraz dobry angielski w holandii jestem od 7 lat tj muj mail krempol2@wp.pl

  5. Witam.
    Posiadam 4 miesięczne doświadczenie w pracy przy segregowaniu odzieży.
    Podejmę prace od zaraz.