do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii sortowanie paczek bez języka Den Bosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Bosch
  • Opublikowany: 30 grudnia 2015 22:09

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Den Bosch) na magazynie przy sortowaniu paczek kurierskich.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Den Bosch
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– rozładunek dostaw
– należy dokładanie przesortować paczki o różnej wielkości i wadzę zgodnie z kodem
– pakowanie przesyłek do dalszej wysyłki
– czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:
– stanowisko skierowane jest do osób posiadających doświadczenie produkcyjne
– umiejętne porozumiewanie się w języki angielskim bądź niemieckim
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– możliwość podjęcia pracy na zmiany popołudniowe i nocne
– zdolność do pracy na dłuższy okres czasu
– zależy nam na osobach zdyscyplinowanych, zaangażowanych
– przyjazne nastawienie do ludzi
– samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– dobrze zgrany zespół pracowników
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– miejsce do spania na czas trwania umowy
– zatrudniamy również grupy
– w razie potrzeby możliwy będzie kontakt z polskim opiekunem

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-sortownia-kurierska-den-bosch,oferta,4319550
Należy kliknąć w: „Aplikuj teraz”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 8835684198cad9d2

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Holandii sortowanie paczek bez języka Den Bosch”

  1. dhl polski na magazynie na 1 stycznia 2016 @ 23:12

    jestem zainteresowany pracowalem w polskim dhl na magazynie. Prosze o kontakt

  2. Witam. Obydwoje z narzeczonym chcemy u was pracować, nie boimy się wyznań, ze wszystkim daje,y sobie rade, Szybko i sumiennie wykonujemy swoją prace, zawsze punktualni i dokładnie.
    Oby dwoje trochę języka angielskiego znamy.
    Posiada prawo jazdy kot B
    Bardzo zależy nam na tej pracy.
    Jesteśmy w stanie nawet na drugi dzień zacząć pracę.

    Proszę o kontakt +48 538 536 641

  3. pakowanie przesyłek,mam prawo jazdy kat b,mam własny samochód i numer sofi

  4. Witam. Grupa 4 osobowa.
    Mamy doświadczenie oraz umowy z grudnia 2015 r. „Pracownik produkcji”. Zależy nam bardzo na szybkiej możliwości znalezienia pracy. 1 osoba posiadająca prawo jazdy i każdy posiada numer sofi. Zgrany zespół. Dodatkowo jesteśmy już w Holandii wiec dyspozycyjni od zaraz.