12,38 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2018 02:19

Poszukujemy chętnych do podjęcia od zaraz dobrze płatnej pracy w Holandii. Opcja zatrudnienia na magazynie spożywczym z Nijkerk dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Nijkerk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12,38 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie spożywczym
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień z użyciem skanera lub systemu słuchawkowego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • wysokie zarobki wypłacane co miesiąc
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • atrakcyjne bonusy
  • pełen pakiet ubezpieczeń
  • wsparcie polskich konsultantów
  • miejsce do zamieszkania
  • konto internetowe pracownika umożliwiające wgląd do zestawienia godzin oraz dokumentów
  • dojazdy do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, należy aplikować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 8505b845ad4d5801