stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii dla par bez języka przy pakowaniu Oudenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudenbosch
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014 01:58

Zatrudnimy pary bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Oudenbosch przy pakowaniu warzyw i owoców. Rozpoczęcie od 6 września.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Oudenbosch
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca polega na pakowaniu warzyw i owoców. Zatrudniony będzie również prowadził wstępną segregację i odrzucał zepsute produkty.

Wymagania:
– dobry wzrok, sprawne dłonie
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– osoba niekarana, odpowiedzialna, poważnie podchodząca do zadań
– możliwość wyjazdu za granice na pół roku
– doświadczenie przy pakowaniu mile widziane
– znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zapewniamy ubezpieczenie i zakwaterowanie
– na miejscu stałą opiekę polskiego koordynatora
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– podpisanie umowy o pracę
– stawki godzinowe od 7,04 euro do 9,03 euro za godz. brutto
– zatrudnienie na okres 6 miesięcy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą maila: info-flex@wp.pl na który prosimy przesyłać CV.

Źródło: http://www.praca4u.net/pary-do-pakowania-warzyw-i-owocow-w-holandii-id240612.html

ID ogłoszenia: 67153ffb1b8af417

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii dla par bez języka przy pakowaniu Oudenbosch”

  1. Witam mam pytanie a czy bez par panstwo przyjmuja do pracy na to stanowisko bo jesli tak jeztem zainteresowany 695672243

  2. BARDZO MI ZALEZY Z MOJOM DZIEWCZYNOM NA PRACY W HOLANDI ZNAMY SIE PRZY MIENSIE ORAZ PRZY KWIATAH MAMY NUMER SOFI