od 460€ netto tygodniowo

Oferta pracy w Holandii na budowie dla dekarzy od zaraz, Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.01.2018
  • Długość umowy: możliwość pracy przez cały rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 20:56

Od zaraz możliwa praca w Holandii na budowie w rejonie Limburgii dla dekarzy. Zatrudnienie przy wykonywaniu konstrukcji dachów, montażu listw, fasad, zgrzewani papy etc.

Valento Jobs B.V. jest powstałym w 2016r. zespołem zapewniającym zatrudnienie na terenie Holandii i Belgii w sektorze budownictwa i logistyki. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dekarz

Opis stanowiska:

Praca polega na: budowie konstrukcji dachu, montażu listw dachowych i fasad, zgrzewaniu papy lub folii, kryciu dachu, wykonywaniu prac wykończeniowych.

Wymagania:
– minimum 3 lata doświadczenia
– długofalową stałą pracę w wymiarze 40h tygodniowo(możliwość
nadgodzin)
– cotygodniową wypłatę na konto
– minimum 460€ netto tygodniowo z możliwością wzrostu stawki
– bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z
internetem WiFi
– ubezpieczenie zdrowotne obowiązujące na terenie całej Unii
Europejskiej
– w przypadku braku BSN pomoc w jego uzyskaniu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres:

radek@valentojobs.nl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).

ID ogłoszenia: 8855a5e0d18053a7

Brak tagów

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na budowie dla dekarzy od zaraz, Limburgia”

  1. piotr Matalewski na 24 stycznia 2018 @ 15:18

    Posiadam doświadczenie pilnie potrzebuje pracy mieszkam w hoorn młody i sprawny fizycznie pogodzę o szybki kontakt 79 647 9168