9,75 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii malarz na budowie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 02:08

Pilnie zatrudnimy malarza budowlanego bez znajomości języka holenderskiego do sezonowej pracy w Holandii. Oferta od zaraz w budownictwie przy malowaniu. Wyjazd przewidziany na 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 9,75 euro/h brutto

Zadania:
– przygotowanie podłoża
– zapoznanie się z miejscem pracy
– malowanie ścian, okien, elewacji, drzwi
– dobór odpowiedniej farby

Wymagania:
– doświadczenie w malowaniu jest konieczne
– znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– wytrzymałość fizyczna
– znajomość najnowszych technik pracy budowlanej
– staranność, uczciwość
– umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
– odpowiedzialność, punktualność
– posiadanie poczucia ładu, porządku i estetyki
– dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
– sprawność
– rozróżnianie barw

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na 6 tygodni
– korzystne warunki finansowe
– po zakończeniu kontraktu możliwość przedłużenia współpracy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– oferujemy stałe zlecenia
– pomagamy w przygotowaniach wyjazdowych do Holandii

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: http://www.poloniusz.pl/o1-230ggh/

ID ogłoszenia: 694546d1a4ecd3f2

7 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii malarz na budowie bez znajomości języka od zaraz”

  1. odp.na oferte pracy na 21 listopada 2014 @ 13:14

    Witam.Z zawodu jestem malarzem.Jestem zainteresowany ofertą.Proszę o pozostawienie nr tel.-Oddzwonie.

  2. witam jestem zainteresowany praca. Posiadam doświadczenie, jestem osoba bez nałogów moj nr 504754348

  3. jestem zainteresowany praca tel503706007

  4. Witam jestem zainteresowany oferta mam duze doswiadczenie w pracach remontowo budowlanych na terenie NL.Posiadam sofi numer,VCA,Kat B,itp numer kontaktowy 530-098-416.

  5. Jestem zainteresowany praca na 18 grudnia 2014 @ 21:14

    Mam doświadczenie w pracach budowlanych pracowałem przy wykonczeniach jak również przy elewacjach więc malowanie to podstawa proszę o kontakt 721486660

  6. witam jestem zainteresowany oferta do tej pory pracowalem na elewacji wiec malowanie to podstawa prosze o katakt pod nr 572486173

  7. witam jestem zainteresowany oferta do tej pory pracowalem na elewacji wiec malowanie to podstawa prosze o katakt pod 00 48 693 78 773