9-11

Oferta pracy w Holandii na magazynie jako operator wózka widłowego, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.2018
  • Długość umowy: min. 13 tygodni
  • Opublikowany: 8 maja 2018 06:40

W rejonie Tilburga możliwa od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień na bocznym wózku widłowym.

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia ( KRAZ )

OPIS STANOWISKA:

Pracownik magazynowy. Praca polega m.in. na zbieraniu zamówień oraz na bocznym wózku widłowym.
Praca w miejscowości Tilburg.

NASZE OCZEKIWANIA:

mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy orderpickera, operatora reachtrucka

komunikatywny język angielski- będzie twoim dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

legalną pracę tymczasową u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)

pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zakwaterowanie na czas zatrudnienia

ubezpieczenie zdrowotne

atrakcyjne wynagrodzenia

dodatek urlopowy i wakacyjny

wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: rekrutacja@i-work.pl, kontakt pod nr tel. +48 793193049.
lub rejestrację na stronie i-work.pl.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 1965af14ecb673fb