do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie sklepu internetowego Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 maja 2018 01:58

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do zatrudnienia w Waalwijk. Od zaraz praca w Holandii na magazynie sklepu internetowego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu zajmującego się sprzedażą przez internet książek, płyt, odzieży, obuwia oraz sprzętu elektronicznego
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy na zmiany
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • mile widziane osoby z własnym zamieszkaniem
  • możliwość pracy na nadgodziny, także w weekendy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy także dla par
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • pracę w Holandii od zaraz
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • dobre zarobki
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy dla osób z własnym zamieszkaniem i autem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/order-picker-w-magazynie-sklepu-internetowego-waalwijk,oferta,6020061

ID ogłoszenia: 6085afdf051b15fa