12,67 Eur brutto na godz.

Oferta pracy w Holandii 2020 od zaraz bez znajomości języka na magazynie Albert Heijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2019 00:55

Na magazynie Albert Heijn potrzebne osoby do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie oraz atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 12,67 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie oraz sortowanie zamówień;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania klientom oraz przeprowadzanie ich kontroli jakości.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa z dodatkami;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • mało formalności;
  • zapewniony transport do Holandii oraz odpłatne zakwaterowanie;
  • pakiet pracowniczy, gdzie poza zapewnionym zakwaterowaniem jest jeszcze ubezpieczenie oraz dojazd do/z pracy;
  • dzięki aplikacji MyOTTO pracownik będzie miał stały dostęp do paska wypłat oraz planu pracy;
  • darmowy abonament Vodafone;
  • holenderską umowę o pracę;
  • możliwość rozwijania się bezpośrednio w strukturach OTTO.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/zbieraz-zamowien-w-sieci-marketow-albert-heijn-1267eur-na-godzine/holandia/14369798

ID ogłoszenia: 2645c911cde3a563