Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

16,18 euro/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz pakowanie maseczek w Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od już
  • Długość umowy: 18 m-cy z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2021 00:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Holandii od zaraz pakowanie maseczek w Helmond

Opis

Fabryka z Helmond poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu maseczek. Konieczna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Praca w Helmond przy produkcji maseczek ochronnych, jednorazowych. Kontrola procesu produkcji. Praca na 3 zmiany.

Wymagane: motywacja do pracy, znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), umowę na 18 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz, możliwość wyjazdu od zaraz, gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta, pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych, dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych, komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi, bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy, opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informujemy, że administratorem danych jest Metaal Flex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu 47-200, ul. Czerwińskiego 2 (nr certyfikatu 471). Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się na stronie: https://metaalflex.pl/polityka-prywatnosci/

r.dudela@metaalflex.pl

ID ogłoszenia: 49560e6d7c77b1e1

  

ilość wszystkich wyświetleń: 424, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.
error: Kopiowanie zabronione!