10,96 € na godz.

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu pączków bez języka Oldenzaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 12:03

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu pączków. Zatrudnienie w Oldenzaal dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca zapewnia pomoc polskich koordynatorów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oldenzaal.

Wynagrodzenie: 10,96 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wkładał ciasto do maszyn mieszających;
  • zadaniem będzie pakowanie gotowych produktów cukierniczych oraz piekarniczych do pudełek – są to przeważnie pączki oraz croissanty;
  • naklejanie etykiet na pudełka z pączkami;
  • przeprowadzanie kontroli jakości na różnych etapach;
  • pakowanie produktów do skrzynek oraz kartonów i odkładanie ich na palety oraz przygotowywanie do wysłania;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka obcego;
  • własne zakwaterowanie;
  • atutem będzie własny transport do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto oraz bonusy, np. 100 € po przepracowaniu 2 miesięcy;
  • pracę bez doświadczenia;
  • możliwość awansowania na operatora maszyn;
  • pracę na trzy zmiany;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

j.pachowicz@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 663081617

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-029666-pakowanie-paczkow/

ID ogłoszenia: 1906181af9e04ad9