8 euro/h

Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Leiden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leiden
  • Opublikowany: 27 września 2015 12:06

Dam fizyczną pracę w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Leiden przy sprzątaniu mieszkań dla osób bez doświadczenia z dużą dawką energii i zaangażowania.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Holandia, Leiden
Wynagrodzenie: 8 euro/h

Zadania:
Pracownik porządkuje mieszkania. Zadania jakie będzie wykonywać to między innymi: odkurzanie, mycie podłóg, okien, zmywanie naczyń, ścieranie kurzy itp.

Wymagania:
– kandydaci posługujący się językiem angielskim będą mile widziani
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– dokładność, energiczność, uczciwość
– godne reprezentowanie firmy
– wywiązywanie się z obowiązków
– samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie ze strukturą firmy
– w ciągu dnia przepracowanie od 8 do 9 godzin
– wolne weekendy
– zapoznanie z regulaminem firmy
– umowę na holenderskich zasadach
– podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Oosby chętne zachęcamy do przesłania CV na maila: karolcia_221@interia.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-id318353.html

ID ogłoszenia: 9955607a9dd00b78

4 komentarze na “Oferta pracy w Holandii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Leiden”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Posiadam prawojazdy kategori B oraz dobra znajomosac jezyka angielskiego. Numer kontaktowy 0048663322074

  2. witam jestem 20 letmin facetem o duzej energi i bardzo dużej wyobrażni bardzo chetnie podejme sie pracy zbieram na prawo jazdy i własne lokum.

  3. Witam . Jestem zainteresowana ogłoszeniem . Od dwóch lat sprzątam w Holandii . Tel 616129283

  4. Patrycja na 8 marca 2016 @ 09:29

    Jestem jak najbardziej zainteresowana. Prosze o kontakt. Mieszkam od 4 lat w Holandii i pracowalam juz przy sprzataniu moeszlan +31649016080