do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki bez języka Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 maja 2015 01:12

Dam pracę w Holandii dla pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie z Bleiswijk dla Polaków przy zbiorach papryki. Oferta przeznaczona jest dla osób posiadających doświadczenie i zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Bleiswijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie ścinać dojrzałe papryki i układać je w odpowiednich pojemnikach.

Wymagania:
– szybkość, zwinność, elastyczność, niezawodność
– dla osób z własnym zakwaterowaniem blisko miejsca zatrudnienia
– angielski na poziomie komunikatywnym bądź holenderski
– przyjazd autem jest obowiązkowy
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– dobrą pracę z konkurencyjnymi stawkami godzinowymi
– zapewniamy ubezpieczenie na czas trwania umowy
– zatrudnienie na dłuższy okres
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– oferujemy podnoszenie swoich kwalifikacji
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę sezonową

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: marta@veldwerkuitzendbureau.nl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-scinaniu-papryki-id288090.html

ID ogłoszenia: 9745568e140e8e8b

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach papryki bez języka Bleiswijk”

  1. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy , jezeli jest jeszcze aktualna ?

  2. dobry pracownik na 16 czerwca 2015 @ 20:50

    Witam jestem zainteresowany oferta prosze o szybki kontakt 537780504