do uzgodnienia

Ogrodnictwo od zaraz praca w Holandii od zaraz przy kwiatach bez języka Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 października 2017 01:48

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w szklarni z Luttelgeest dla kandydatów bez znajomości języka. Praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach – różach.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Luttelgeest, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na ścinaniu róż sekatorem
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań przy pielęgnacji róż – plauzowanie i cięcie

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest minimum roczne doświadczenie przy ścinaniu róż
  • chęć do podjęcia pracy w szklarni
  • możliwość zatrudnienia w Holandii na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • dobre zarobki
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • możliwość otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku
  • płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • darmowy dojazd do pracy
  • wysokie dodatki wakacyjne i urlopowe
  • wypłaty wynagrodzenie raz w tygodniu na konto
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

– 774410654 / 533 155 868 / 739 230 594 / 533 087 111(Biuro Opole)
– 533 966 678 / 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski)

Źródło: http://www.praca4u.net/scinanie-roz-wymagane-doswiadczenie-id943888.html

ID ogłoszenia: 59059d567b070b1d