€12,17

Operator ładowarki kołowej Holandia praca od zaraz w Sluiskil

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sluiskil
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 10 października 2022 00:08

Od zaraz firma przemysłowa z Sluiskil poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Holandii na stanowisku operatora ładowarki kołowej. Konieczna znajomość języka angielskiego.

Dla naszego klienta w miejscowości Sluiskil poszukujemy kandydatów do pracy jako pracownik fizyczny (operator ładowarki kołowej) przy czyszczeniu terenu za pomocą maszyn. Wymagany jest certyfikat VCA. Jeżeli nie posiadasz certyfikatu, pomożemy Ci go zdobyć!

Obowiązki:
Obsługa ładowarki kołowej do jazdy ze szczotką lub magnesem,
Czyszczenie terenu
Dostarczanie i/lub usuwanie produktów dla różnych instalacji

Oferujemy:
Stawka €12,17 brutto/h
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
Doświadczenie w podobnej pracy mile widziane
Dobra kondycja fizyczna
Certyfikat VCA (pomagamy również w jego zdobyciu w razie potrzeby)
Prawo jazdy kat.B

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 24633fe89526509