10,73

Operator na produkcji musu owocowego oferta pracy w Holandii od zaraz, Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 27 maja 2019 23:54

Od zaraz w Geldermalsen do podjęcia ciekawa praca w Holandii w fabryce przy produkcji musu owocowego na stanowisku operatora maszyn. Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Operator na produkcji musów owocowych.
Opis stanowiska
Jako operator produkcji pracujesz w dziale produkcji. Dział składa się z nowoczesnego i zaawansowanego parku maszynowego, w którym owoce przetwarzane są na mus. Są różne etapy produkcji musu. Podczas procesu produkcji naturalne składniki są mieszane, po czym pojemniki z musem są napełniane zautomatyzowanymi maszynami do napełniania.
Otrzymasz dokładne szkolenie, w którym poznasz i uruchomisz wszystkie instalacje i maszyny. Po tym okresie będziesz mógł zapewnić optymalną produkcję. Zadania operatora produkcji obejmują głównie następujące działania:
Ustawienie maszyn / instalacji zgodnie z instrukcjami pracy;
Identyfikacja awarii produkcyjnych i ich analiza;
Konserwacja;
Jest to wszechstronna pozycja, w której pracujesz jako operator na poziomie technicznym i procesowym.
Wymagania
Jako operator produkcyjny spełniasz następujące wymagania:
Najlepiej ukończone szkolenie operatora;
Doświadczenie w automatycznych maszynach produkcyjnych;
Doświadczenie zawodowe w nowoczesnym środowisku produkcyjnym;
Masz silne umiejętności analityczne oraz poczucie technologii i optymalizacji;
Znajomość j. angielskiego.
Posiadanie prawa jazdy

Informacje o pracodawcy
W naszej agencji jest wszystko dla Państwa zorganizowane. Począwszy od opieki polskich koordynatorów, holenderski numer identyfikacji podatkowej, aż po wygodne zakwaterowanie oraz przyjemną pracę.

Ze względu na współpracę z wieloma zleceniodawcami w różnorodnych sektorach jesteśmy w stanie zawsze znaleźć odpowiednią pracę dla każdego kandydata.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Koszt zakwaterowania – max. €99.00/tydz.
Koszt ubezpieczenia – €23.00/tydz.
Płaca
€10.73 brutto/h

Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 8585ced152a596ae