10,80

Pakowanie mięsa oferta pracy w Holandii bez znajomości języka 2021 Gouda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gouda
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 15 marca 2021 00:12

Firma z miejscowości Gouda poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa na linii produkcyjnej 2021.

Pakowanie mięsa wieprzowego

Oferta bez znajomości języka

Opis stanowiska:

pakowanie mięsa
etykietowanie
kontrola jakości
Wymagania:

motywacja do pracy
mile widziane doświadczenie
mile widziane prawo jazdy
Oferujemy:

Umowa holenderska
Ubezpieczenie
Dobre warunki zakwaterowania
Transport do pracy
Wynagrodzenie €10,80 (z wakacyjnym 11.70€br/h)+ dodatki
Wypłaty tygodniowe
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij mi swoje cv na adres anna@holandiajobs.pl

Zadzwoń +48790833585

ID ogłoszenia: 682604e00f60d928