10,13

Pokojówka praca Holandia przy sprzątaniu w hotelu od zaraz, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20-11-2017
  • Długość umowy: 00
  • Opublikowany: 29 listopada 2017 00:52

Od zaraz aktualna praca w Holandii przy sprzątaniu w hotelu na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie w Amsterdamie z podstawową znajomością języka angielskiego.

POKOJÓWKA / HOUSEKEEPING – HOLANDIA

Oferta pracy w Holandii

Praca jest w 4, 5 gwiazdkowych hotelach w Amsterdamie.
Do obowiązków należy:

Opis stanowiska

zaścielanie łóżek
sprzątanie łazienki
ścieranie kurzu
odkurzanie oraz mycie podłóg
uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków

Wymagania:

dokładność i precyzja
wysoka kultura osobista
schludny wygląd
język angielski w stopniu podstawowym
dostępność 6 dni w tygodniu
prawo jazdy mile widziane
doświadczenie będzie atutem
Nasza oferta

Oferujemy:

holenderska umowę o pracę
długa współpraca
zakwaterowanie
dojazd do jak i z pracy
szkolenie

CV za aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy.
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: POK-NL/2017

ID ogłoszenia: 1735a12ffe39fb54

1 odpowiedź na “Pokojówka praca Holandia przy sprzątaniu w hotelu od zaraz, Amsterdam”

  1. POK-NL/2017 na 29 listopada 2017 @ 15:49

    Witam. Niestety nie posiadam cv. Jestem wraz z koleżanką na terenie Holandii i bardzo zależy nam na pracy przy sprzątaniu bo traktujemy to bardziej jako przyjemność niż obowiazek. Jako iż nie posiadamy cv może powiem, że posiadamy doświadczenie w pracy w gastronomii, na kasie fiskalnej oraz na produkcji. Z językiem angielskim jesteśmy na poziomie podstawowy/ komunikatywnym. Nasz wiek 18/19 lat, jesteśmy kontaktowe, chętne do pracy, szybko się uczymy oraz posiadamy umienetnosc pracy w grupie.
    Bardzo proszę o telefon pod nr:, 733043019. Emilia Załoga