1000-1200 euro

Praca Holandia na produkcji przy owocach i warzywach bez języka w Westland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.10.2018
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 11 października 2018 02:55

W rejonie Westland bez znajomości języka obcego do podjęcia legalna praca w Holandii na produkcji przy warzywach i owocach. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Pośrednictwo Pracy Tymczasowej Up Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie z certyfikatem o numerze 13887 poszukuje osób do pracy jako:
Pracownik szklarni oraz produkcji
Prace na szklarni – kwiaty / Prace na produkcji – sortownie
Westland
13887
Obowiązki
– prace pielęgnacyjne przy kwiatach
– prace przy orchideach ( sztokowanie, pakowanie, sortowanie)
– prace przy chryzantemach ( plauzowanie, pakowanie)
– prace produkcyjne ( sortowanie, pakowanie owoców na halach )
Wymagania
– chęć i motywacja do pracy
– nie wymagana znajomość języka obcego
– nie wymagane doświadczenie
Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– wypłaty tygodniowe
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– bezpłatny dostęp do Internetu
– legalne zatrudnienie- praca na dłuższy okres czasu
Szczegóły na – www.up-recruitment.pl
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń 511 757 402/ 888 092 119 lub wyślij cv na adres:
info@up-recruitment.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

ID ogłoszenia: 6005bbddbcde99fc