9,59 euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka 2018 Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 14:31

Możliwość podjęcia pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia 2018 od zaraz w fabryce z Venlo na produkcji lodów z zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie obowiązków na produkcji lodów fabryce działającej na terenie miasta Venlo

Wymagania:

  • możliwość zastosowania się do przepisów przy pracy z żywnością – brak tatuaży oraz zdobień na paznokciach
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • gotowość do zatrudnienia na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • atutem będzie własne zamieszkanie

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • lokum niedaleko pracy w pokojach pojedynczych lub wieloosobowych
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • legalną pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • dojazdy do pracy lub zwrot kosztów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-lodow-w-fabryce-z-venlo-2018/

ID ogłoszenia: 6835ac948dec0e94

2 komentarze na “Praca Holandia od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka 2018 Venlo”

  1. Jestem zainteresowany praca od zaraz proszę o kontakt 31686173106

  2. Wojciech na 1 maja 2018 @ 18:04

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt 511922249