do ustalenia

Praca Holandia w Eindhoven przy sprzątaniu biur bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 października 2015 00:46

Poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii, Eindhoven przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– porządkowanie biurek
– czyszczenie toalet
– odkurzanie
– mycie podłogi, okien
– zmywanie naczyń
– ścieranie kurzy
– prasowanie
– oraz inne czynności związane ze sprzątaniem pomieszczeń

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość pozostania w Holandii na 6 miesięcy
– zmotywowanie do pracy
– znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym
– dokument potwierdzający niekaralność będzie miele widziany
– posiadanie referencji będzie dodatkowym atutem
– uczciwość, punktualność, niezawodność

Oferujemy:
– pracę w okolicach Eindhoven
– na miejscu zapewniamy pomoc opiekunów
– zatrudnienie na dłuższy okres
– dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszenia na adres mailowy: praca@hobij.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/25527591/Praca-przy-sprzataniu%28okolice-Eindhoven%29.html

ID ogłoszenia: 874561583b7f2c4a

3 komentarze na “Praca Holandia w Eindhoven przy sprzątaniu biur bez znajomości języka”

  1. Jesteśmy w Holandii, kończy nam się umowa i chętnie podejmiemy pracę jako osoby sprzątające. Pracowałyśmy w różnym charakterze w sadzie, na produkcji, w szklarniach, więc nie boimy się żadnej pracy a nowe wyzwania przynoszą nowe doświadczenia.

  2. Witam . A jaka jest stawka na godzine ?

  3. Jestem zainteresowana mój tel 792 333 866 adres @ iwonaw19@gmail.com