10,35 EUR/h brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: bez informacji
  • Opublikowany: 19 września 2018 01:13

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie od zaraz w Panningen dla Polaków. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Panningen.

Stawka godzinowa: 10,35 EURO brutto/h.

Początek pracy: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie gotowych ciastek przy taśmie;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania wobec kandydatów:

  • zaangażowanie w obowiązki;
  • sprawność manualna i fizyczna;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • uczciwość;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • przejazd do Holandii gratis;
  • darmowe posiłki w pracy;
  • zakwaterowanie;
  • codzienne dojazdy do miejsca zatrudnienia;
  • oferta dostępna również dla par;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń – tygodniówek;
  • rekompensatę kosztów zakwaterowania;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc w formalnościach – założeniu BSN itp;
  • asysta przy wizycie u holenderskiego lekarza.

Aplikacje:

Zapraszamy do aplikowania poprzez link podany w źródle.
Pracodawca prosi również o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.”

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,6303978

ID ogłoszenia: 2985ba0ce0672c0e

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek Panningen”

  1. Witamy witamy ja z siostra jestesmy zainteresowanie,ta ofertą na chwile obecną jestesmy w Polsce,podam nr tel do siostry 516409089 i melia,,agneniewinska78@gmail.com

  2. Mysza190990 na 27 września 2018 @ 14:10

    Witam jestesmy parą, jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem czy mozna wysłac na e-maila jakieś dodatkowe informacje,chętnie podejmiemy prace mysza190990@wp.pl