do uzgodnienia

Praca w Holandii 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu keczupu od zaraz Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 01:25

Od zaraz chętnie zatrudnimy w zakładzie z Wijchen osoby bez znajomości języka. Praca w Holandii przy pakowaniu keczupu 2017 z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Wijchen, okolice Nijmegen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie polegająca na pakowaniu keczupów

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy
  • chęć do podjęcia pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego oraz referencje

Oferujemy:

  • organizację przejazdu do Holandii
  • wsparcie w sprawach formalnych, w tym w wyrobieniu numeru sofi
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • dodatki zmianowe
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • szansę na dłuższą współpracę
  • konkurencyjne zarobki
  • transport do pracy
  • zapewnione na miejscu płatne zamieszkanie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją KETCHUPY w tytule na adres:

biuro@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-wijchen-pakowanie-towarow-id560973.html

ID ogłoszenia: 892594023c6ab4ca

1 odpowiedź na “Praca w Holandii 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu keczupu od zaraz Wijchen”

  1. Sebastian na 21 lipca 2017 @ 08:53

    Witam, mogę wyjechać od zaraz, numer telefonu 504755718, pozdrawiam