do ustalenia

Praca w Holandii dla pomocnika kuchennego bez znajomości języka Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 22:00

Restauracja z Nijmegen zatrudni pracowników fizycznych w gastronomii bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii od zaraz dla pomocnika kuchennego.

Stanowisko: Pracownik kuchenny
Lokalizacja: Holandia, Nijmegen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pomocnik kucharza zajmuje się przyrządzaniem różnego rodzaju potraw oraz przekąsek. Zatrudniony wykorzystuje szeroką gamę narzędzi i przyrządów kuchennych.

Wymagania:
– posiadanie dobrego smaku
– zmysł estetyczny
– umiejętność eleganckiego podania potraw
– samodzielność i inicjatywa
– podzielność uwagi
– umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio u pracodawcy
– dla chętnych możliwość dłuższej współpracy
– zapewnimy dojazd do kraju zatrudnienia
– miejsce zamieszkania
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: rekrutacja@pracujwunii.pl w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomoc-kuchenna-2574768.html

ID ogłoszenia: 931545a600a2d78f

5 komentarzy na “Praca w Holandii dla pomocnika kuchennego bez znajomości języka Nijmegen”

  1. ID 931545A600A2D78F

  2. Paulina Nadratowska na 13 listopada 2014 @ 10:08

    Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy jako pomoc kuchenna .
    Mam 22 lata i jestem osobą odpowiedzialną i szybko odnajduję się w nowym środowisku .
    Zostawiam swoje dane kontaktowe : 502459861

  3. Witam jestem zainteresowana panstwa oferta,celem podjecia pracy jako pomoc kuchenna.Mam 26 lat i obecnie jestem w miescie Nijmegen prace moge podjac od zaraz,jestem dyspozycyjna i odpowiedzialna.Prosze o kontakt pod nr.tel+31 649 912 975. Pozdrawiam

  4. Witam,pragnąłem tej pracy od dawna… Kuchnia to moja pasja! Jestem obecnie w Nijmegen,pracę chciałbym podjąć jak najszybciej. Pracowałem wcześniej w restauracjach… Jestem komunikatywny (ang,pol i niem),odpowiedzialny i bez nałogów… mój tel: 0649877034 pozdrawiam

  5. Witam! Jestem zainteresowana pracą jako pomoc kuchenna lubię gotować od zawsze . Często gotuję na większych imprezach jak komunie , osiemnastki , i tym podobne przyjęcia.Posiadam nr.SOFI.Bardzo proszę o kontakt tel. 664 869 907