0

Praca w Holandii na budowie dla stolarza, cieśli szalunkowego od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2019 04:01

Aktualne ogłoszenie dotyczące legalnej pracy w Holandii w budownictwie dla stolarzy – cieśli szalunkowych. Zatrudnienie w rejonie Emmen z językiem angielskim.

Holenderska agencja pracy wEUrk B.V dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko stolarz budowlany

Zadania:
• Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków .
• Samodzielne prace zwiazane z obrobka drewna, ciecie, montaz itp.
• Wykonanie konstrukcji drewnianych na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie na w/w stanowisku
• Opanowanie różnych sposobów łączenia drewna przez pasowanie, zbijanie, przykręcanie itp.
• Posługiwanie się ze zrozumieniem rysunkami technicznymi
• Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Prace na dlugi okres
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane oferta, proszeni są o przesyłanie CV na adres;
karolinanowak@weurk.com z dopiskiem „stolarz”

ID ogłoszenia: 125ca85929680ac