9,91

Praca w Holandii na magazynie z językiem angielskim zbieranie zamówień, Oud Gastel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oud Gastel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 13.11.2017
  • Długość umowy: min.3 miesiace
  • Opublikowany: 3 listopada 2017 00:07

Biuro rekrutacyjne dla kontrahenta z Oud Gastel poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na magazynie ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień w centrum logistycznym.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, jednej z najwiekszych firm logistycznych na swiecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu/ Orderpicker

Numer referencyjny: CL/11/2018
Start pracy: Poniedzialek 13.11.2017
Lokalizacja: Roosendaal, Oud-Gastel.

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówien,
• Sprawdzanie i rejestracja przychodzacych towarów,
• Przygotowywanie towarów do wysylki,
• Rejestracja pracy w zautomatyzowanym systemie.

WYMAGANIA:
• min. komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku,
• Dobra kondycja fizyczna,
• Pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.
• Zaswiadczenie o niekaralnosci.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opieke polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem ORDERPICKER na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 84859f8440c341e4