9,30 euro/h brutto

Praca w Holandii na produkcji montowanie elektroniki bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 00:56

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Bredy na linii produkcyjnej przy montowaniu urządzeń elektronicznych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: 9,30 euro/h brutto
Numer referencyjny: PP/NL/07/15

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie montować drobne części elektroniczne oraz sprawdzać ich jakość. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na dobrym poziomie
– sprawne dłonie
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– zdolność podjęcia testu manualnego w Opolu (zapisy od 15 czerwca)
– gotowość podjęcia pracy od zaraz
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– przyjazd samochodem będzie atutem
– dobry wzrok

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dodatki zmianowe są zapewnione
– wynagrodzenie wypłacane według holenderskiego kodeksu pracy
– pracę na dwie zmiany
– dzień wolny w tygodniu
– zapewniamy przepracowanie minimum 38 godzin w ciągu 7 dni
– miejsce do zamieszkania w cenie 67 euro za tydzień
– ubezpieczenie w cenie 16,47 euro/tydz.

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji/holandia-breda/11813912

ID ogłoszenia: 62755a2dffbc3f7e

2 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji montowanie elektroniki bez języka Breda”

  1. witam oboje z mezem szukamy pracy od zaraz jezyka holenderskiego sie dopiero uczymy a angielski na poziomie podstawowym.Ja mam 49 lat a maz 46 mam pytanie czy znajdzie sie dla nas jakas praca?mamy wlasne auto i mozemy podjac prace od zaraz.Obecnie przebywamy w miejscowosci zwolle gdzie wynajmujemy mieszkanie .Prosze o kontakt pod nr tel 31684482271

  2. kamil.osak na 14 lipca 2015 @ 20:34

    Jestem gotowy do podjęcia pracy i wyjazdu